Opening kinderboekenweek 2022

Gi Ga Groen

Op woensdag 5 oktober hebben wij de kinderboekenweek 2022 gezamenlijk geopend. Samen hebben wij onze kennis over de kinderboekenweek opgehaald door een Zweeds Renspel. In groepjes van de groepen 3 t/m 8 door elkaar, hebben de kinderen gerend en vragen beantwoord op het plein. Natuurlijk was het 'Kinderen voor Kinderen - Gi-ga-groen' op de achtergrond te horen.

Deze week zullen alle kinderen activiteiten en opdrachten doen die in het teken staan van lezen en Gi Ga Groen. Van gedichten schrijven tot aan het (voor)lezen van prentenboeken. Volgende week heeft de bovenbouw de finale van de voorleeswedstrijd, want ook dit jaar mag onze school één leerling naar de bieb sturen voor de Nationale Voorleeswedstrijd. Wij zijn nu al benieuwd wie onze school gaat vertegenwoordigen!